توری جوشی

توری جوشی

یکی از محصولات عرضه شده توسط گروه صنعتی آهنشو، توری جوشی می‌باشد. توری‌های جوشی عرضه شده، با استفاده از بروزترین دستگاه‌های موجود تولید می‌شوند. به توری جوشی، مش جوشی نیز گفته می‌شود؛ در واقع مش نام دیگر توری می‌باشد.

توری جوشی یا مش جوشی از قرار گرفتن مفتول (در ضخامت های مختلف) به صورت موازی بر روی هم و اتصال آنها بوسیله دستگاه جوش تولید میشود ورقه های مش جوشی در ابعاد 2 متر مربعی (1×2) و 3 متر مربعی (1×3) موجود است و توری جوشی رولی نیز دارای طول 30 متر است که عرض آن 90 الی 120 سانتیمتر می باشد.

مش-جوشی ضخامت آن نیز بنا به کاربردهای متفاوت آن تولید می‌شوند. برای ساخت توری جوشی، بر خلاف سایر توری ها مانند توری حصاری، توری فرنگی، توری مرغی و یا توری گابیون که برای ساختشان از مفتول مسوار استفاده کرده و آن هارا به هم متابانند.

توری جوشی در 3 نوع با مفتول آهن ، اسید شور و گالوانیزه تولید میشود. عمده توری‌های موجود در بازار، مفتول اسید شور و آهن می‌باشد. توری‌های جوشی معمولاً بصورت برگی و رولی در بازار عرضه می‌شوند.

وزن ورقه یا رول توری جوشی به موارد مختلفی از جمله ضخامت میله به کار رفته، اندازه چشمه و ابعاد محصول مورد نظر بستگی دارد. به طوریکه هر چه مفتول ضخیم تر ، چشمه ها کوچکتر و ابعاد ورق یا رول بزرگتر باشد به وزن واحد آن در متر مربع افزوده می‌شود.

گروه صنعتی آهنشو یکی از معتبرترین تولید کننده ی مش های جوشی است که با استفاده از بروزترین دستگاه‌ها و با کیفیت‌ترین مواد اولیه اقدام به تولید مش‌های جوشی در ضخامت های مختلف و ابعاد متنوع نموده است.

مهمترین کاربردهای توری جوشی:

کاربرد این دسته از مش ها می‌توان موارد زیر را برشمرد:

کاربرد-توری-جوشی

  1. جهت اتصال بین پانلها با گوشه ای از پنچره یا درها
  2. اتصال بین پانل و دیوار
  3. جهت اتصال دیوار به دیوار

قیمت توری جوشی​

قیمت مش جوشی به عوامل متفاوتی از جمله ضخامت میله، نوع پوشش استفاده شده برای میله ها (گالوانیزه سرد یا گرم)، کشور سازنده، وزن نهایی محصول، مقدار و حجم سفارش بستگی دارد.

قیمت-توری-جوشی

مقرون به صرفه ترین قیمت‌های نرده با بالاترین کیفیت استاندارد توسط گروه صنعتی آهنشو به شما ارائه می شود. ثبت سفارش توری جوشی بنا به نیاز و درخواست مشتری در ابعاد دلخواه و چشمه‌های مختلف می‌باشد، شما می‌توانید با تماس با ما، از کارشناسان فروش اطلاعات دقیق تری در مورد محصولات خود کسب کنید و بلافاصله سفارش دهید.

قیمت-توری-جوشی

گروه صنعتی آهنشو تولیدکننده و واردکننده انواع توری‌های فلزی و ورق‌های پانچ
انواع توری جوشی چشمه توری
ابعاد توری
ضخامت
قیمت توری
توری میلگرد 6 ساده چشمه 10 10 سانتی متر
6 میلی متر تماس با ما
توری میلگرد 6 ساده چشمه 15 15 سانتی متر 6 میلی متر تماس با ما
توری میلگرد 6 ساده چشمه 20 20 سانتی متر 6 میلی متر تماس با ما
توری میلگرد 6 ساده چشمه 25 25 سانتی متر 6 میلی متر تماس با ما
توری میلگرد 6 ساده چشمه 30 30 سانتی متر 6 میلی متر تماس با ما
توری میلگرد 8 ساده چشمه 10 10 سانتی متر 8 میلی متر تماس با ما
توری میلگرد 8 ساده چشمه 15 15 سانتی متر 8 میلی متر تماس با ما
توری میلگرد 8 ساده چشمه 20 20 سانتی متر 8 میلی متر تماس با ما
توری میلگرد 8 ساده چشمه 25 25 سانتی متر 8 میلی متر تماس با ما
توری میلگرد 8 ساده چشمه 30 30 سانتی متر 8 میلی متر تماس با ما
پیمایش به بالا