توری حصاری

توری حصاری

یکی از محصولات عرضه شده توسط گروه صنعتی آهنشو، توری حصاری می‌باشد. توری‌های عرضه شده، با استفاده از بروزترین دستگاه‌های موجود تولید می‌شوند. به توری هایی که برای حصار کشی و یا ساخت قفس مورد استفاده قرار میگیرد، توری حصاری گفته می‌شود؛ به همین دلیل به آن توری فنسی و یا باغی نیز گفته می شود.

از زمان های گذشته و حتی قبل از تشکیل شهر ها و روستاها، از جمله نیاز های بشر تعیین مرزهای مختلف توسط این توری‌ها بوده است. حصار کشی در ابتدا با سنگ ها و چوب درختان انجام می شد و سپس با استفاده از پرچین ها که متشکل از درختچه ها و گیاهان طبیعی بود ادامه پیدا کرد.اما این حصار ها به اندازه کافی امنیت و کارآیی نداشتند و خیلی زود جای خود را با حصار های مدرن تر که کیفیت بیشتر، عمر بالاتر و از همه مهم تر امنیت قابل تری دارند، عوض کرد.

شکل این توری ها به دلیل بافت آن لوزی شکل است و بافت آن بر اساس مقاومت حصار میتواند دو سر قلاب، دوسر پیچ، یک سر پیچ یک سر قلاب اشاره کرد.

مش-حصاری

جنس این توری، گالوانیزه (گالوانیزه گرم ، گالوانیزه سرد) است به عبارتی دیگر توری حصاری با مفتول گالوانیزه بافته میشود. توری حصاری که با اصطلاح بازاری آن توری فنسی و یا توری باغی نیز گفته میشود که در صنایع کاربرد بسیاری دارد. مش‌های حصاری در چشمه های لوزی شکل بافته میشود که بافت آن میتواند به صورت ماشینی و دستی انجام شود.

انواع این توری به لحاظ جنس مفتول به سه دسته گالوانیزه گرم، روکش دار پی وی سی و مفتول سیاه تقسیم بندی میشوند که هر کدام ویژگی‌های مخصوص خودشان را دارند و باید با توجه به آب و هوای منطقه فنس کشی پیشنهاد مناسب را داد.

توری حصاری گالوانیزه گرم

گالوانیزاسیون یک ماده شیمیایی است به عبارتی عمل گالوانیزه شدن در مورد توری ها به این معنی است که مقاومت آهن مفتول در برابر موارد مختلفی اعم از زنگ زدگی، خوردگی، فرسودگی، شرایط نامساعد آب و هوایی باران و اشعه UV خورشید را بوسیله‌ی عنصر روی افزایش میدهند. این روش بسیار کم هزینه تر از رنگ آمیزی توری هاست و از لحاظ کیفیت ماندگاری، بسیار با دوام است.

گالوانیزه شدن توری حصاری قابلیت دوام و طول عمر تا بیش از 40 سال و زیبایی نقره ای مانندی به حصارکشی ما میدهد. قیمت این محصول نسبت به جنس فولاد سیاه، حدودا ۳۰ درصد بیشتر است.

در زمان های پیشین از چوب و سنگ جهت حصار کشی استفاده می شد. چوب بعلت پوسیده شدن و سنگ نیز بعلت ترک خوردن، مقاومت خود را از دست می داد. همچنین نصب سخت و هزینه بالای این حصارها نسبت به مش حصاری گالوانیزه باعث شده بود که متقاضیان جایگزینی برای امنیت منازل و باغ های خود پیدا کنند.

تمام حصارها با استفاده از فرآیندی معروف به روش “داغ شدن” گالوانیزه می شوند. سیم فولادی در حمام روی مذاب غوطه ور می شود که در آن واکنش ایجاد می کند که یک پوشش یکنواخت در اطراف سیم ایجاد می کند. در نتیجه، لایه ای از روی روشن و براق روی سطح فولاد باقی می ماند. از آنجایی که سیم به ناچار در میدان خراشیده می شود ، این روکش روی اولین خط دفاعی خواهد بود. سطح گالوانیزه خود را از بین می‌برد تا از رسیدن رطوبت و عناصر خورنده به فولاد جلوگیری شود.

توری-حصاری

توری حصاری با روکش pvc

در فنس های پی وی سی اصلی ترین معیار علاوه بر مقاومت در برابر رطوبت (به دلیل گالوانیزه شدن)، زیبایی محلی است که مش حصاری پی وی سی نصب میشود. پلی وینیل کلراید یا به اصطلاح PVC نوعی پلاستیک سخت است که دارای مقاومت بالا و زیبایی طراحی بوده و کاملا ضد زنگ است. روکش PVC روی گالوانیزه گرم نشسته و دوام و ماندگاری محصول را چندین برابر می کند. قیمت این نوع نسبت به گالوانیزه گرم حدودا ۲۰ درصد بیشتر می باشد.

در فرایند ساخت، از دستگاه هایی بهره می برند که قابلیت دریافت چند مدل الگو را دارند. این دستگاه ها برحسب الگوی مورد نظر، با نظم و ترتیب خاصی شروع به چرخش می‌ کنند و مفتول ها را به هم می‌ بافند. بسته به اینکه الگوی این محصول به چه شکلی باشد، سرعت، ترتیب و دفعات چرخش دستگاه ها متغیر است. این محصول به روش دستی و اتوماتیک قابل تولید است: در روش دستی، مفتول‌های فلزی توسط یک موتور به دور قالب می پیچد.

در روش دستی سایز این قالب ها متفاوت است و در نهایت باعث تفاوت سایز توری می شود. پس از پیچیده شدن به دور قالب، مفتول ها به شکل رج به رج به مانند بافت قالی لا به لای هم بافته می‌ شوند. سپس یک فرد این توری را به شکل رول درمی‌ آورد و بسته بندی می‌ کند. اما در روش اتوماتیک تمامی این مراحل توسط دستگاه های کارخانه ای بزرگ انجام می‌ شود. پر واضح است که در روش اتوماتیک استحکام و نظم بیشتر است.

یک فنس استاندارد باید این سه ویژگی مهم عمر و دوام بالا، نصب و برداشت آسان، امنیت قابل توجه را داشته باشد. این توری بعلت قیمت کم و راحتی کارکرد آن نسبت به سایر روش های تعیین مرز و حصارکشی مانند دیوارکشی محبوبیت زیادی دارد. همچنین این محصول کار حصارکشی را خیلی سریعتر پیش می‌ برد، چون قابل حمل بوده و وزن زیادی ندارد.

توری حصاری مفتول سیاه

توری حصاری ساده یا مفتول سیاه معمولا برای توری سرندی استفاده میشود و مقاومت بالایی به دلیل گالوانیزه نشدن در برابر آب ندارد. بنابراین از این توری هنگامی که در مناطق آب و هوای گرم میخواهید حصارکشی کنید، میتوانید استفاده کنید. به عبارتی دیگر از مش حصاری در مناطق گرم و خشک استفاده می‌گردد. این نوع توری احتمال زنگ زدگی دارد، اما سرعت خوردگی آن پایین بوده و دوام مناسبی در مناطق مرطوب دارد. عمر مفید جنس فولاد حدود ۲۰ سال می‌باشد.

مهمترین کاربردهای توری حصاری:

توری حصاری یکی از بهترین و رایج‌ترین نوع حصار کشی در بازار می‌باشد. از جمله کاربردهای رایج می‌توان موارد ذیل را بیان کرد:

کاربرد-توری-حصاری

 1. تقسیم بندی و جداسازی زمین ورزشی
 2. تقسیم محل ورزشکاران و تماشاچیان در ورزشگاه‌ها
 3. ساخت قفس برای حیوانات
 4. جلوگیری از ورود افراد به مکان‌های ممنوعه
 5. حصارکشی اطراف زمین‌های زراعی و باغ ها
 6. حصار به جای دیوار ویلا و خانه
 7. بعنوان حفاظ در حفاظت از سقوط سنگ در مناطق پر شیب
 8. محافظت از توربین‌ها و نیروگاه‌ها
 9. محافظت از کارگران ساختمانی و پیشگیری از سقوط آنان
 10. حصار به دور باغچه و زمین کشاورزی
 11. قفس جهت مراقبت از حیوانات
 12. جهت حفاظت در باغ ها، منازل و مناطق مسکونیبه کارگیری
 13. به کارگیری در منطقه های نظامی
 14. به کارگیری در مناطق صنعتی
 15. به منظور پیشگیری از ورود اشخاص متفرقه به یک منطقه ویژه
 16. به کارگیری در مناطق نظامی

قیمت توری حصاری

قیمت مش حصاری بر اساس پارامترهای مختلف می‌تواند متفاوت باشد. برای برآورده کردن نیازهای خود می توانید از محصولات شرکت ما بهره مند شوید. مقرون به صرفه ترین قیمت‌های نرده با بالاترین کیفیت استاندارد توسط گروه صنعتی آهنشو به شما ارائه می شود.

قیمت-مش-حصاری

شما مشتریان گرامی می‌توانید مش حصاری را در ابعاد و ضخامت مختلف در چشمه های متنوع سفارش دهید. ثبت سفارش انواع توری‌های حصاری بنا به نیاز و درخواست مشتری می‌باشد، شما می‌توانید با تماس با ما، از کارشناسان فروش اطلاعات دقیق تری در مورد محصولات خود کسب کنید و بلافاصله سفارش دهید.

قیمت-توری-حصاری

گروه صنعتی آهنشو تولیدکننده و واردکننده انواع توری‌های فلزی و ورق‌های پانچ
انواع توری حصاریچشمه توریابعاد توریضخامتقیمت توری
توری چشمه 4 مفتول 2.24 سانتی متر2.2 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 4 مفتول 2.44 سانتی متر2.4 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 4 مفتول 2.54 سانتی متر2.5 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 4 مفتول 3.04 سانتی متر3.0 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 4 مفتول 3.54 سانتی متر3.5 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 4 مفتول 4.04 سانتی متر4.0 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5 مفتول 2.25 سانتی متر2.2 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5 مفتول 2.55 سانتی متر2.5 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5 مفتول 3.05 سانتی متر3.0 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5 مفتول 4.55 سانتی متر4.5 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5.5 مفتول 2.15.5 سانتی متر2.1 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5.5 مفتول 2.65.5 سانتی متر2.6 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5.5 مفتول 2.75.5 سانتی متر2.7 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5.5 مفتول 3.85.5 سانتی متر3.8 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5.7 مفتول 2.05.7 سانتی متر2.0 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5.7 مفتول 2.55.7 سانتی متر2.5 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 5.8 مفتول 2.45.8 سانتی متر2.4 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 6 مفتول 2.06 سانتی متر2.0 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 6 مفتول 2.46 سانتی متر2.4 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 6 مفتول 3.06 سانتی متر3.0 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 6.5 مفتول 2.06.5 سانتی متر2.0 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 6.5 مفتول 2.56.5 سانتی متر2.5 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 6.5 مفتول 2.96.5 سانتی متر2.9 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 6.5 مفتول 4.06.5 سانتی متر4.0 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 6.7 مفتول 2.86.7 سانتی متر2.8 میلی مترتماس با ما
توری چشمه 7.7 مفتول 3.07.7 سانتی متر3.0 میلی مترتماس با ما
پیمایش به بالا