توری نسوز

توری نسوز

یکی از محصولات عرضه شده توسط گروه صنعتی آهنشو، توری نسوز می‌باشد. توری‌های عرضه شده، با استفاده از بروزترین دستگاه‌های موجود تولید می‌شوند. توري نسوز نوعي توري فلزي است كه در قسمت وسط آن پوششي از ماده نسوز وجود دارد و براي جلوگيري از تاثير مستقيم شعله بر ظرفي كه بايد بوسيله شعله گرم شود، به كار مي‌رود. معمولاً این توری را روي سه پايه قرار مي دهند و ظرف مورد نظر (بشر، ارلن و…) را روي آن گذاشته و حرارت مي دهند.

دو نوع توری سیمی وجود دارد: یکی توری سیمی بافته شده و دیگری توری سیمی با یک مرکز سرامیکی. این دو نوع توری سیمی از فلزی با توانایی مشابه جهت انتقال حرارت ساخته شده اند. اما توری با مرکز سرامیکی باعث توزیع حرارت به طور یکنواخت تری می شود. سرامیکی که در مرکز توری سیمی قرار دارد تحت فشار بالا به آن متصل شده که همین امر مانع جدا شدن آنها از یکدیگر می شود.

مش-نسوز

توری نسوز یکی از مهمترین تجهیزات آزمایشگاهی می باشد زیرا بشرها یا خیلی از انواع شیشه آلات دیگر نمی توانند به طور مستقیم توسط شعله بونزن گرم شوند و این توری از شیشه آلات محافظت می کند.

از ویژگی‌های مهم این توری می‌توان به مقاوم در برابر حرارت، توزیع یکنواخت حرارت و بادوام بودن آن اشاره کرد. ابعاد تقریبی این توری مربعی به ضلع حدودی 14 سانتی متر می‌باشد. دو آلیاژ موجود از مش نسوز، توری پلاستیکی نسوز و توری فلزی نسوز می‌باشد؛ توری پلاستیکی نسوز جزء پر کاربرد ترین و پر فروش ترین نوع توری می باشد.

این توری در واقع ورقه ی مشبک فلزی بوده و از یک ماده ای که معروف به سیم نیکروم است ساخته می شود. سیم نیکروم نوعی ماده است که طول عمر طولانی ایجاد می‌کند و بارها و بارها می تواند از آن استفاده نمود بدون اینکه احتمال پارگی برای آن باشد. اطراف آن را به سمت داخل بر می گردانند تا از این طریق حمل و نقل و کاربری آن مناسب گردد.

این وسیله در واقع جهت نگهداری یکسری از شیشه آلات و ظروف آزمایشگاهی (که دارای کفه ای تخت می باشد) روی سه پایه یا کلمپ های متصل به پایه فلزی، جهت حرارت دادن، روی شعله مورد استفاده قرار می گیرد. از این وسیله برای نگه داشتن ظروفی استفاده می گردد.

مهمترین کاربردهای توری نسوز:​​

توری نسوز بدلیل مقاومت بالا در برابر دما و گرما کاربرد گسترده ای دارد که برخی از آن عبارتند از:

کاربرد-توری-نسوز

  1. محافظت از شیشه آلات در برابر شعله
  2. آزمایشگاه ها
  3. در اجاق گازهای صنعتی
  4. کوره ها
  5. فرها و انواع گرم کننده
  6. محفظه‌های احتراق
  7. حصار مواد سوختنی.
  8. کباب پزها
  9. توربین‌های گازی و کوره‌ها

قیمت توری نسوز:

قیمت توری نسوز بر اساس آلیاژ ، ضخامت مفتول و چشمه مشخص می شود. هر چه ضخامت مفتول بیشتر باشد قیمت توری بیشتر می‌شود. گروه صنعتی آهنشو تولید کننده و وارد کننده انواع مش نسوز می باشد، همچنین این شرکت با استفاده از دستگاه های روز دنیا بافت این توری ها را بومی کرده و توری ها را در سایز و ابعاد دلخواه و مورد نیاز مشتریان تولید و عرضه می نماید.

قیمت-توری-نسوز
ثبت سفارش مش نسوز بنا به نیاز و درخواست مشتری در ابعاد دلخواه و چشمه‌های مختلف می‌باشد، شما می‌توانید با تماس با ما، از کارشناسان فروش اطلاعات دقیق تری در مورد محصولات خود کسب کنید و بلافاصله سفارش دهید. گروه صنعتی آهنشو آمادگی این را دارد در اسرع وقت درخواست شما را با بهترین کیفیت، تحویل شما مشتریان عزیز دهد.

گروه صنعتی آهنشو تولیدکننده و واردکننده انواع توری‌های فلزی و ورق‌های پانچ
انواع توری نسوزچشمه توریابعاد توریضخامت توریقیمت توری
مش 180/5×0/5 میلی متر0.5 میلی مترتماس با ما
مش 201×1 میلی متر0.5 میلی مترتماس با ما
مش 401/5×1/5 میلی متر1.0 میلی مترتماس با ما
مش 602×2 میلی متر1.0 میلی مترتماس با ما
پیمایش به بالا