توری گابیون

توری گابیون (توری سنگی)

یکی از محصولات عرضه شده توسط گروه صنعتی آهنشو، توری گابیون می‌باشد. توری‌های گابیون عرضه شده، با استفاده از بروزترین دستگاه‌های موجود تولید می‌شوند. توری گابیون نوعی توری فلزی است که با مفتول فلزی تولید و ساخته می‌شود؛ نام دیگر آن توری سنگی است که در فعالیت های عمرانی مورد استفاده قرار میگیرد.

این نوع توری از مفتول گالوانیزه ساخته می‌شود. آلیاژ این توری از فلز ( گالوانیزه گرم) ساخته شده و بافت این توری به صورت شش ضلعی است و ابعاد چشمه و مفتول آن متفاوت است.

توری گابیون به‌دلیل چشمه‌های شش ضلعی، ظاهری شبیه به توری مرغی دارد. تولید توری سنگی به ‌گونه‌ای است که مفتول گالوانیزه در هم تنیده و ساختار کلی را تشکیل می‌دهند؛ به گونه‌ای است که هر دو رشته مفتول به‌صورت سه پیچ متوالی به‌هم گره زده می‌شوند. از این نوع توری اغلب در کار راه‌سازی و عمرانی استفاده می‌شود.

مش-گابیون کاربرد توری سنگی بر اساس مشخصات فنی مانند: ابعاد رول، سایز مفتول و نوع بافت چشمه متفاوت است. کلمه گابیون که یک کلمه ایتالیایی است به معنای “محفظه بزرگ” است. گابیون در صنعت به معنی حصار فلزی است که از مصالحی همچون سنگ و سنگریزه پر شود. به همبن علت به آن توری سنگی نیز گفته می شود.

همان‌طور که می‌دانید توری سنگی نیز همانند اغلب توری‌های گروه صنعتی آهنشو، از مفتول گالوانیزه تولید شده و دارای چشمه‌های گوناگون می‌باشد. از این رو باتوجه به مشخصات فنی، در قیمت این محصول تاثیر گذار می‌باشد.

نوع مفتولی که توری سنگی را تشکیل داده است، همانند توری حصاری از جنس گالوانیزه گرم و یا مفتول گالوانیزه با روکش pvc است. استفاده از این روکش به جهت بالا بردن دوام و طول عمر آن است که چندان مرسوم نمی‌باشد.

سایز چشمه‌‌های تشکیل‌دهنده توری سنگی که به صورت 6 ضلعی هستند بسیار متفاوت است. این ابعاد شامل توری گابیون 8*8، 8*10، 10*12، 5*6 (مخصوص سنگ‌های ریز) سانتی‌متر می‌باشد.

ارتفاع این توی 1 الی 4 متر می‌باشد. وزن هر رول آن، بین 150 تا 700 کیلو است و هر رول آن به طور نرمال 40 الی 50 متر می‌باشد. لازم به‌ ذکر است که طول و عرض مفتول بنا به سفارش مشتری قابل تغییر است.

مهمترین کاربردهای توری گابیون:​

مصارف توری گابیون متعدد است که در ادامه به برخی از آن اشاره می‌نماییم:

کاربرد-توری-گابیون

 1. استفاده در فعالیت های عمرانی و سد سازی
 2. جلوگیری از طغیان رودخانه ها و سیلاب
 3. جهت حصار کشی
 4. پروژه‌های راه‌سازی
 5. برای مهار دیوار‌های سنگی و مستعد رانش
 6. در کناره و حاشیه جاده‌ها و رودخانه‌ها
 7. در عملیات مهندسی
 8. جداسازی گل و لای از روی آب سطحی
 9. در پروژه‌های راه‌سازی و عمرانی جهت جلوگیری از ریزش جاده‌ها
 10. برای جلوگیری از پوسیدگی لوله‌های زیر‌زمینی
 11. کاهش فشار جریان آب بر روی سازه‌های ضعیف
 12. بر روی دیوار حائل و دیواره سیل بند موقت
 13. کاربرد در سد‌های موقت و یا کوچک
 14. کاربردهای نظامی
 15. برای ساخت دکوراسیون سنگی و محوطه سازی فضای سبز
 16. افزایش ایمنی بناهای سست

قیمت توری گابیون

قیمت مش گابیون بر اساس پارامترهای مختلف می‌تواند متفاوت باشد. شما مشتریان گرامی می‌توانید توری گابیون را در ابعاد و ضخامت مختلف در چشمه های متنوع سفارش دهید. در مقایسه با سایر محصولات با کاربردهای مشابه، قیمت توری گابیون مناسب‌تر است.

به دلیل مقرون‌به‌صرفه بودن و کاربری فراوان بسیار رایج و مورد محبوبیت مصرف کنندگان می‌باشد. عواملی که در قیمت توری گابیون موثر است مشخصات فنی آن می‌باشد. به گونه‌ای که هر چه وزن آن بیش‌تر باشد، به طبع قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت.

قیمت-توری-گابیون
توری سنگی‌ های تولید شده در کارگاه‌های شرکت صنعتی آهنشو، در متراژهای مختلف قابل تولید هستند. قیمت توری گابیون به ضخامت مفتول و چشمه آن بستگی دارد.

ثبت سفارش توری سنگی بنا به نیاز و درخواست مشتری می‌باشد، شما می‌توانید با تماس با ما، از کارشناسان فروش اطلاعات دقیق تری در مورد محصولات خود کسب کنید و بلافاصله سفارش دهید.

گروه صنعتی آهنشو تولیدکننده و واردکننده انواع توری‌های فلزی و ورق‌های پانچ
انواع توری گابیون چشمه توری
ابعاد توری
ضخامت قیمت توری
توری چشمه 8×6 مفتول 2.0 8 × 6 سانتی متر 2.0 میلی متر تماس با ما
توری چشمه 8×6 مفتول 2.5 8 × 6 سانتی متر 2.5 میلی متر تماس با ما
توری چشمه 8×6 مفتول 3.0 8 × 6 سانتی متر 3.0 میلی متر تماس با ما
توری چشمه 10×8 مفتول 1.8 10 × 8 سانتی متر 1.8 میلی متر تماس با ما
توری چشمه 10×8 مفتول 2.0 10 × 8 سانتی متر 2.0 میلی متر تماس با ما
توری چشمه 10×8 مفتول 2.5 10 × 8 سانتی متر 2.51 میلی متر تماس با ما
توری چشمه 10×8 مفتول 3.0 10 × 8 سانتی متر 3.0 میلی متر تماس با ما
پیمایش به بالا