توری گالوانیزه

توری گالوانیزه (توری پنجره ای – توری فیلتری)

یکی از محصولات عرضه شده توسط گروه صنعتی آهنشو، توری گالوانیزه می‌باشد. توری‌ گالوانیزه عرضه شده، با استفاده از بروزترین دستگاه‌های موجود تولید می‌شوند. توری فلزی از به هم بافته شدن سیم ها بر روی یکدیگر و کشش ورق فولادی ایجاد می شود. گالوانیزه بودن ورق توری، به معنای ایجاد یک پوشش از جنس روی، بر سطح ورق است. وجود این پوشش به ورق کمک می کند تا مقاومت بیشتری را در مقابل زنگ زدگی و فرسایش از خود نشان دهد. به توری گالوانیزه، توری پنجره ای نیز گفته می‌شود که یکی از پرکاربردترین وسایل در صنعت می‌باشد.

توری-گالوانیزه یکی از اصلی‌ترین کاربردهای آن در ساخت فیلتراسیون می‌باشد. این توری به دو صورت در بازار عرضه می‌شوند: بصورت ورقه ای یا بصورت رولی؛ که در شکل ورقه ای از انعطاف کمی برخوردار هستند و یا اصلا انعطاف ندارند.

توری‌ها به چند آلیاژ تقسییم می شود که مش گالوانیزه کاربردی ترین و به صرفه ترین توری در بین آلیاژها می باشد. توری گالوانیزه از مفتول با ضخامت متنوع و در طرح های متفاوت بافته می شود ولی توری‌های روند و پر مصرف بازار به توری‌های پشه ای و یا توری مش ۲۰ , و یا مش ۶۰ ، مش ۸۰ و یا توری سبز شناخته می شود.

مش-گالوانیزه توری‌های گالوانیزه را یا از سیم های ساده تولید می‌کنند و یا از سیم های آجدار که نوع این سیم ها در نهایت، تعیین کننده نوع ورق توری فلزی می‌باشد.

مهمترین کاربردهای توری گالوانیزه:

توری گالوانیزه گرم دارای موارد وسیعی از کاربردها بوده و با توجه به مقاومت بالای آن به خوردگی و همچنین قیمت بسیار پایین طرفداران بسیار زیادی دارد و در بسیاری از صنایع کاربرد دارد از جمله کاربردهایی که می‌توان برای این توری نام برد، موارد زیر می‌باشد:

کاربرد-توری-گالوانیزه

  1. حصار باغات
  2. تولید فیلتر در صنعت فیلتراسیون ذرات بسیار ریز
  3. در جداسازی ذرات از یکدیگر
  4. جهت تفکیک مزارع و زمین‌های کشاورزی
  5. ساخت انواع قفس
  6. ساخت انواع فنس
  7. ساخت حفاظ در مناطق نظامی، فرودگاه و …
  8. ساخت حفاظ برای زمین های ورزشی و زندان ها
  9. استفاده در پروژه‌های گچ کاری و دور ستون ها

قیمت توری گالوانیزه​

قیمت مش گالوانیزه به موارد متفاوتی از جمله اندازه چشمه توری، ضخامت مفتول ها و نوع کاربرد ورق توری بستگی دارد. این موارد بر روی قیمت توری فلزی تاثیر گذار است. برای برآورده کردن نیازهای خود می توانید از محصولات شرکت ما بهره مند شوید.

قیمت-توری-گالوانیزه
مقرون به صرفه ترین قیمت‌های نرده با بالاترین کیفیت استاندارد توسط گروه صنعتی آهنشو به شما ارائه می شود. شما مشتریان گرامی می‌توانید توری گالوانیزه را در ابعاد و ضخامت مختلف در چشمه های متنوع سفارش دهید.

ثبت سفارش این نوع توری بنا به نیاز و درخواست مشتری می‌باشد، شما می‌توانید با تماس با ما، از کارشناسان فروش اطلاعات دقیق تری در مورد محصولات خود کسب کنید و بلافاصله سفارش دهید.

قیمت-مش-گالوانیزه

گروه صنعتی آهنشو تولیدکننده و واردکننده انواع توری‌های فلزی و ورق‌های پانچ
انواع توری گالوانیزهچشمه توریابعاد توریضخامتقیمت توری
مفتول 2 گالوانیزه گرم2 سانتی متر2 میلی مترتماس با ما
مفتول 2/2 گالوانیزه گرم2/2 سانتی متر2 میلی مترتماس با ما
مفتول 2/4 گالوانیزه گرم2/4 سانتی متر3 میلی مترتماس با ما
مفتول 2/8 گالوانیزه گرم2/8 سانتی متر3 میلی مترتماس با ما
مفتول 3 گالوانیزه گرم3 سانتی متر3 میلی مترتماس با ما
مفتول 3/5 گالوانیزه گرم3/5 سانتی متر4 میلی مترتماس با ما
مفتول 4 گالوانیزه گرم4 سانتی متر4 میلی مترتماس با ما
پیمایش به بالا