توری

توری

یکی از سری محصولات عرضه شده توسط گروه صنعتی آهنشو، توری می‌باشد. توری‌های عرضه شده، با استفاده از بروزترین دستگاه‌های موجود تولید می‌شوند. مش یک شبکه‌ی فلزی است که به دو صورت: برش و کشش ورق فولادی و یا بافته شدن سیم های مفتولی تولید می‌شود. خاصیت اصلی توری امکان بهره‌گیری از خصوصیات سیم مفتول و یا ورق فلزی می باشد. این شبکه می تواند همانند یک ورق آهن در طول‌ها و عرض‌های مختلف تولید گردد.

یکی از پارامترهای مهم ظاهری آن، شکل شبکه یا چشمه توری است که در اشکال دایره، لوزی، متوازی‌الاضلاع، شش ضلعی و … تولید می‌شوند؛ البته به علت بافته شدن سیم، چشمه دقیق نیست ولی در نوعی که از ورق تهیه می‌شود، چشمه‌های دقیق دایره‌ای یا سایر اشکال با قالب‌زنی به دست می‌آید. این در حالیست که وزن مش به اندازه ای پایین است که به راحتی می توان در کاربردهای مختلف از آن استفاده کرد.

گاهی می توان با استفاده از توری یک محوطه کوچک را محصور نموده و امینت آن را تامین نمود. توری فلزی نیاز به امنیت برای حفظ حریم شخصی را رفع کرده است. برای ایجاد ایمنی می‌توان از ابزار متعددی استفاده کرد؛ اما توری به دلیل قیمت مناسب بیش‌تر مورد استفاده قرار گرفته است. امروزه این محصول در انواع مختلفی تولید می‌شود و قیمت آن با توجه به ویژگی‌ها و مشخصاتی که انواع آن دارد تعیین می‌شود. انواع مش‌های تولید شده توسط گروه صنعتی آهنشو را در زیر مشاهده می‌نمایید.

شما مشتریان گرامی می‌توانید انواع مختلف توری‌ها را در ابعاد و ضخامت مختلف در چشمه های متنوع سفارش دهید. ثبت سفارش انواع مش‌ها بنا به نیاز و درخواست مشتری می‌باشد، شما می‌توانید با تماس با ما، از کارشناسان فروش اطلاعات دقیق تری در مورد محصولات مورد نیاز خود کسب کنید و بلافاصله به راحتی سفارش خود را ثبت کنید و در اولین فرصت دریافت کنید.

پیمایش به بالا